HLEDÁME DO TÝMU KUCHAŘE / KUCHAŘKU!

Baví tě vaření a chceš stabilní práci v pohodovém týmu? Hledáme zkušeného kuchaře/kuchařku do restaurace na Loreta Golf Club Pyšely, které letos otevírá už 14. sezónu a několikrát bylo vyhlášeno hřištěm roku!

Nemusíš se bát, že je to kousek za Prahou – z Budějovické jsi u nás za 25 minut, takže často rychlejší než ráno projíždět celé město. A protože je hřiště celoročně vytížené, nemusíš mít obavy, že si nezavaříš. Navíc nabízíme možnost přespání přímo na místě!

 

Co nabízíme?

✔ Nástup ihned – můžeš začít hned!

✔ Týden práce / týden volno (nebo podle domluvy).

✔ Možnost přespání přímo na hřišti.

✔ Stabilní tým v kuchyni i ve vedení golfu.

✔ Nadstandardní platové podmínky – férově oceníme tvé dovednosti.

✔ Práci v krásném prostředí jednoho z nejlepších golfových hřišť v Česku.

 

Koho hledáme?

🔸 Profesionála, který rád vaří a zkouší nové věci.

🔸 Někoho, kdo ovládá českou kuchyni, ale zvládne i pastu a další speciality.

🔸 Týmového hráče, který se nebojí práce a chce vařit pro fajn klientelu.

 

Láká tě tahle výzva? Ozvi se a staň se součástí týmu na Loretě! 

V případě zájmu o nabízenou pozici, pište na email: haina@loretagolf.cz.

 

 

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.