Loreta na cestě tour

V letošním roce nás čeká již osmý ročník Lorety „Na cestě“.  I pro rok 2024 jsme pro vás vybírali z toho nejlepšího, co česká hřiště nabízejí. Zároveň jsme do letošního programu zařadili výjezd na Slovensko, který byl v minulých letech zrušený v době covidových opatření.

Turnaje startují vždy v sobotu postupným startem z jamky č. 1 od 10.00 hod (u dvoudenních turnajů také v neděli od 10.00). O případných změnách budete včas informováni.

Kde si v roce 2024 zahrajeme?

20.4.                 Golfový Klub Konopiště

11.5.                  Golf Resort Kunětická Hora        

15.-16.6.            Golf Club Karlovy Vary/Royal Golf Club Mariánské Lázně

20.7.                 Golf Club Ypsilon             

17.8.                  Prague City Golf Vinoř   

28.-29.9.            Sedín Golf Resort/Green Resort Hrubá Borša     

12.10.                Golf Club Karlštejn FINÁLE

O poplatcích a formě úhrady jednotlivých turnajů budete včas informováni.

Hodnocení

Vyhlašují se nejlepší tři hráči v každé kategorii; při rovnosti ran či bodů se o pořadí rozhoduje dle Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF. Součástí vyhlášení je i vyhodnocení vložených soutěží, dle vyhlášených disciplín a kategoriím pro konkrétní turnaj.

Absolutním vítězem série se stane hráč s nejvyšším počtem získaných stablefordových bodů v rámci pěti turnajů výjezdní tour (součet stablefordových bodů z 7 nejlépe zahraných turnajů). V této soutěži jsou hodnoceni jen hráči s HCP 0-36.

Prvních 8 hráčů z celkového pořadí tour bude rozřazeno ve finálovém turnaji do flightů dle žebříčku tour a hráči nemají nárok na sestavení flightu na přání.

Absolutní vítěz tour bude vyhlášen po devátém turnaji.

Kategorie

Mix HCP: 0–12

Mix HCP: 12,1 – 36+

Hraje se dle soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel daného hřiště. Hráči jsou zařazeni do kategorie dle svého aktuálního HCP v den pořádání turnaje.

Přihlášky

Přihlášky na výjezdní tour můžete zasílat již od dnešního dne na mail pilat@loretagolf.cz, nejpozději však do 5.4. 2024. V přihlášce uveďte jméno, turnaj(e), kterých se chcete zúčastnit a jmenný seznam spoluhráčů, pokud budete přihlašovat např. celou rodinu.

I v letošním roce platí, že pokud nebude naplněna kapacita turnaje, můžete si vzít své golfové kamarády, byť nejsou členy Loreta Golf Clubu Pyšely.

Hezkou hru „Na cestě“ Tour

Průběžné výsledky:

0 – 12

12,1 – 36+

0 – 36

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.