Loreta na cestě tour

V letošním roce nás čeká již sedmý ročník Lorety „Na cestě“.  Po odehraných šesti ročnících můžeme konstatovat, že naši hráči umí ocenit kvalitní hřiště, a proto se dále chceme touto cestou ubírat. I z těchto důvodů jsme vybírali z toho nejlepšího, co česká hřiště nabízejí.

Turnaje startují vždy v sobotu postupným startem z jamky č. 1 od 10.00 hod, pouze turnaj v Berouně se uskuteční v pátek. O případných změnách budete včas informováni.

Kde si v roce 2023 zahrajeme?

22.4.      Golf Resort Black Bridge                         

20.5.      Austerlitz Golf Resort Slavkov

10.6.      Golf Club Adamstal Franz Wittmann

21.7.      Beroun Golf Club (pátek)

12.8.      Albatross Golf Resort

23.9.      Golf Čertovo břemeno – FINÁLE

Hodnocení

Vyhlašují se nejlepší tři hráči v každé kategorii; při rovnosti ran či bodů se o pořadí rozhoduje dle Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF. Součástí vyhlášení je i vyhodnocení vložených soutěží, dle vyhlášených disciplín a kategoriím pro konkrétní turnaj.

Absolutním vítězem série se stane hráč s nejvyšším počtem získaných stablefordových bodů v rámci pěti turnajů výjezdní tour (součet stablefordových bodů z 5 nejlépe zahraných turnajů). V této soutěži jsou hodnoceni jen hráči s HCP 0-36.

Absolutní vítěz tour bude vyhlášen po šestém turnaji.

Kategorie

Mix HCP: 0–18

Mix HCP: 18,1 – 54

Brutto rány: společná

Hraje se dle soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel daného hřiště. Hráči jsou zařazeni do kategorie dle svého aktuálního HCP v den pořádání turnaje.

Přihlášky

Přihlášky na výjezdní tour můžete zasílat již od dnešního dne na mail pilat@loretagolf.cz, nejpozději však do 10.4. 2023. V přihlášce uveďte jméno, turnaj(e), kterých se chcete zúčastnit a jmenný seznam spoluhráčů, pokud budete přihlašovat např. celou rodinu.

I v letošním roce platí, že pokud nebude naplněna kapacita turnaje, můžete si vzít své golfové kamarády, byť nejsou členy Loreta Golf Clubu Pyšely.

Hezkou hru „Na cestě“ Tour

Průběžné výsledky:

0-36

0-18

18,1-54

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.