Loreta na cestě tour

V letošním roce nás čeká již jubilejní pátý ročník Lorety „Na cestě“.  Po odehraných čtyřech ročnících můžeme konstatovat, že naši hráči umí ocenit kvalitní hřiště, a proto se dále chceme touto cestou ubírat. I z těchto důvodů jsme vybírali z toho nejlepšího, co česká hřiště nabízejí.

Turnaje startují postupným startem z jamky č. 1 od 10.00 hod, pouze u finálového turnaje bude start upřesněn dodatečně. O případných změnách budete včas informováni.

Kde si letos zahrajeme?

9.4. Karlštejn
14.5. Mladá Boleslav
11. – 12.6. Haugschlag            
9.7. Hluboká nad Vltavou
6.8. Dobrouč 
24.9. Panorama Golf Kácov

Hodnocení

Vyhlašují se nejlepší tři hráči v každé kategorii; při rovnosti ran či bodů se o pořadí rozhoduje dle Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF. Součástí vyhlášení je i vyhodnocení vložených soutěží, dle vyhlášených disciplín a kategoriím pro konkrétní turnaj.

Absolutním vítězem série se stane hráč s nejvyšším počtem získaných stablefordových bodů v rámci pěti turnajů výjezdní tour (součet stablefordových bodů z 5 nejlépe zahraných turnajů). V této soutěži jsou hodnoceni jen hráči s HCP 0-36.

Celkové výsledky budou vyhlášeny po sedmém turnaji, kde budou předány ceny pro celkové vítěze kategorií i pro absolutního vítěze.  Vyhlášen bude nejlepší hráč kategorie a jeden absolutní vítěz.

Kategorie

Mix HCP: 0 – 18
Mix HCP: 18,1 – 54
Brutto rány: společná

Hraje se dle soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel daného hřiště. Hráči jsou zařazeni do kategorie dle svého aktuálního HCP v den pořádání turnaje. Do celkového pořadí je hráč zařazen v kategorii, ve které začal svou hru v Loreta na cestě Tour.

Přihlášky

Přihlášky na výjezdní tour můžete zasílat již od dnešního dne na mail pilat@loretagolf.cz , nejpozději však do 25.3.2022. V přihlášce uveďte jméno, turnaj(e), kterých se chcete zúčastnit a jmenný seznam spoluhráčů, pokud budete přihlašovat např. celou rodinu nebo své kamarády.

I v letošním roce platí, že pokud nebude naplněna kapacita turnaje, můžete si vzít své golfové kamarády, byť nejsou členy Loreta Golf Clubu Pyšely.

Hezkou hru „Na cestě“ Tour

Průběžné výsledky:

0-18

18,1-54

 0-36

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.